НАША КОМПАНІЯ ЗАЙМАЄТЬСЯ ІМПОРТОМ В УКРАЇНУ BMX ВЕЛОСИПЕДІВ І КОМПЛЕКТУЮЧИХ ДО НИХ.

На даний момент ми є офіційним представником на території України таких брендів як: WeThePeople, Kink BMX, TALL ORDER,  Cinema, Mission, Federal, Fiend, Volume, Demolition, Saltplus, Salt. Ми активно підтримуємо прогресуючих райдерів а також беремо участь в різних BMX заходах. Наші менеджера самі катаються на BMX велосипедах і завжди готові проконсультувати вас з будь-якого питання і дати консультацію по товару нашої компанії. 

ВЛАСНА РЕМОНТНА БАЗА BMX.

Питання про те, де і який купити BMX пішов в минуле. Ви вже придбали свій БМХ і незалежно від того професіонал Ви або новачок в цій справі, один факт став для Вас очевидним – bmx велосипеду необхідне технічне обслуговування. Хорошому райдеру бути хорошим велосипедним майстром необов’язково, так само, як і хорошого гонщику Формули 1 необов’язково бути грамотним автомеханіком. У кожного свої завдання і кожен повинен робити свою справу на відмінно. Саме тому BMX Shop пропонує як початківцям, так і професійним райдерам послуги з ремонту, налагодження та заміні деталей і аксесуарів в велосипедах BMX. Протягом багатьох років майстри нашої ремонтної бази накопичили колосальний досвід в сфері ремонту та обслуговування bmx велосипедів. Апгрейд Вашого BMX, заміна що вийшли з ладу вузлів, ремонт і підгонка згідно антропометрії, Вам потрібна оригінальна деталь до bmx велосипеду або зручний BMX аксесуар – ці та інші індивідуальні завдання можна успішно вирішити, скориставшись послугами нашої ремонтної бази. Крім досвіду, і наші майстри мають доступ до каталогу з величезним спектром запчастин і деталей bmx для правильного і кваліфікованого ремонту або заміни. BMX Shop робить все для того, щоб любителі BMX велосипедів відчували себе комфортно і займалися своєю улюбленою справою.

ТІЛЬКИ ТОПОВІ ВЕЛОСИПЕДИ І ДЕТАЛІ BMX.

BMX Ukraine піклується про своїх клієнтів – якість і ще раз якість, цей аспект є пріоритетним і ключовим для нас. Прийнявши рішення купити BMX або зробити апгрейд наявного, Ви знайдете в нашому магазині асортимент велосипедів, деталей та аксесуарів bmx виняткової якості. Якість як відомо залежить від виробника. Будучи офіційним дистриб’ютором WeThePeople, Kink BMX, TALL ORDER,  Cinema, Mission, Federal, Fiend, Volume, Demolition, магазин  позбавив своїх покупців від фактичної делеми: ціна або якість, з якої дуже часто стикаються шанувальники катання на bmx велосипедах. Асортимент нашого магазину поєднує ці два фактори, що в кінцевому підсумку визначають успішність покупки і заняття улюбленою справою.